Frivilligsentralens kvinnenettverk på radio

 

I torsdagens ettermiddagssending i NRK Trøndelag (P1) kommer det en reportasje om Meldal Frivilligsentrals kvinnenettverk. Det bli også en reportasje om skolesaken.


08.03.2012 -

Journalist Juliet Landrø tilbrakte store deler av gårdagen i Meldal, og hun var blant annet med på månedens treff i kvinnenettverket. Dette blir det reportasje om i NRK Trøndelag sin ettermiddagssending i dag, torsdag 8. mars. Nettverket samlet mer enn 30 personer onsdag kveld (med smått og stort - den yngste var to måneder gamle Christian), og Juliet Landrø fikk snakke med mange entusiastiske medlemmer av nettverket.

Hun snakket for øvrig ogå med ordfører Are Hilstad  blant annet om skole saken i Meldal, og dette blir også en av reportasjene i dagens ettermiddagssending.

 

Annonser


Medlemmer