Gauldalsserien skyting 100 m 

Skytterne skive 1: Ingrid Østhus, 2 Ole Johan Østhus,
3 Lars Singsås 

Gauldalsseriens kamp 18, for Rekrutt , Junior og Veteran, ble arrangert av Meldal skytterlag på Småberga onsdag 14/5-08. 

15.05.2008 -
Kategori: Arkiv

Singsås skytterlag var ”motstander”, de var oppsatt som arrangører, men på grunn av baneforholdene i Singsås ble kampen flyttet til Meldal. Det var gode skyteforhold og resultatene ble også deretter. Meldal skl. ble vinnere av lagkonkuransen, med 737 poeng.
Der veteranen Even Kjøsen sanket flest poeng, 250 med 22 innertiere av 25 mulige er det ikke lett å slå. Ingrid Østhus presterte også et sterkt resultat med 246 poeng i klasse rekrutt.
Ole Johan Østhus var tredje tellende skytter på Meldal,s lag, mens de øvrige i aspirant klassen bidro med 1 poeng hver.

Resultater:

Aspirant:Ole Johan ØsthusMeldal238Poeng
 Jorunn BusettSingsås 237(10)
 Håvard HegvoldMeldal237 
 Arne Dragset Meldal237 
 Ola SolstadMeldal235 
     
Rekrutt:1 Ingrid ØsthusMeldal246 
     
E.Rekrutt1 Lars SingsåsSingsås232 
 2 Vidar LysevoldSingsås227 
     
Junior:1 Steinar HegvoldMeldal 234 
     
V- 73:1 Even KjøsenMeldal250(22)

 

Meldal skl. 14.05.08.
Even Stene

 

Skytterne skive 1: Ingrid Østhus, 2 Ole Johan Østhus, </br>3 Lars Singsås Skytterne skive 1: Ingrid Østhus, 2 Ole Johan Østhus,
3 Lars Singsås 

Even Kjøsen Even Kjøsen 

Bak er lederne Terje Buseth og Jan R. Østhus  Bak er lederne Terje Buseth og Jan R. Østhus  

Annonser


Medlemmer