Istapp-tid

10.12.2008 - Wenche Rennan
Kategori: Arkiv
Istapper er både fine og artige. Solide også, hos noen... Kulda har laget mang en langing den siste tida, fra mangt et tak. Til stor glede for noen som liker å bruke dem i leken, ikke til så stor glede for dem som får dem i haue idet man går ut.. au..
De er blanke og gjennomsiktlige, man kan til og med speile seg i dem. Bruker man dem som fotomotiv, kan hva som helst dukke opp i deres innersjel. Med hjelp av blå godværshimmel og gul sol blir det et knasende flott vintermotiv.
Og... hvis man er i det kreative hjørnet, litt ekstra våken pga litt for mye søt marsipan.. kan man bruke noen timer ved tastaturet og lage de herligste (?) kreasjoner. Uten - ja, uten å bli hverken kald på nasen eller fingertuppan. Yess!
Her er noe surrealistiske istapper, kanskje en lett gjenspeiling av kunstnerens hau... (hæ?)..hm..
Glatte, blanke istapper i kaldt vintervær.
Flott dekorasjon av tak...
Lett glassert...
Er det kaldt, så er det kaldt!
3 i ett !
Absolutt et bilde med multi-innhold...
Glødende!
Tastesystemet byr på så mangt...
Så tok det helt av - igjen...
Men det er og blir gøittj å leke med farger,
sjøl om det var k..k..kaldt...
Tappende hilsen fra Wenche - tastesystemavhengig...