Kollisjon på Koltjønn-myra

Sannsynligvis ingen alvorlig skadde etter kollisjon på fylkesvei 700 mellom Løkken og Meldal nå i ettermiddag.


29.12.2012 -

Klokka 16.17 fikk politiet melding om en trafikkulykke på fylkesvei 700 ved Koltjønnmyra mellom Meldal og Løkken sentrum, melder Adresseavisen.no

- To biler er involvert, og det er snakk om en påkjørsel bakfra. Omfanget og alvorlighetsgraden er foreløpig ukjent, sier operasjonsleder ved Sør-Trøndelag politidistrikt, Curt Ivar Røhmen.

Ei kvinne på vei fra Meldal mistet kontrollen over bilen og havnet delvis utfor veien. En bil kom bakfra og kjørte inn i kvinnens bil. Både fører og passasjer i den bakerste bilen klaget over smerter, blant annet i hode, bryst og hofte, og alle de tre som var involvert i kollisjonen ble kjørt til sykehus for sjekk.

 

Annonser


Medlemmer