Loddsalg for leteaksjon

Pyntedugnad rundt Frivilligsentralen onsdag kveld.
Vi har stor utlodning til inntekt for leteaksjonen etter Malin.
17.01.2013 -
Utlodninga foregår på fem ulike steder i Meldal kommune lørdag 19. januar mellom klokka 10.00 og 14.00, og bortsett fra på Løkken foregår dette i dagligvarebutikkene:
Coop Å, Coop Marked Storås, Coop Marked Meldal og Spar Meldal. På Prix Løkken er det dessverre ikke plass pga ombygging og midlertidige lokaler, så der vil loddsalget foregå vis à vis Prix, nemlig på Fortuna og Geodesign som har stilt plass til disposisjon. Her blir det trangt om saligheta, men de som vil kjøpe lodd, får kjøpt lodd – det er jo det viktigste.
Mange frivillige har meldt seg til loddsalg og å gå/kjøre runder for å be om gevinster. Mange, både bedrifter, organisasjoner og ikke minst privatpersoner har gitt gevinster i form av varer og gavekort.
Det er mulig å gi gevinster fram til klokka 18.00 fredag 18. januar.
NB! Det er de frivillige og giverne som gjør dette mulig – det er viktig for folk å kunne bidra i denne saken. Meldal Frivilligsentral er som tidligere nevnt bare en koordinator i denne aksjonen.
(red.Britt G. Moen)