Rindals-cup 2010

Rindals-Troll inviterte til fotballcup Søndag 5. september og hele 44 lag med til sammen over 330 spillere var med. Det var med lag fra Knøtt til 12-år og de kom fra Glimt, Svorkmo, Bæverfjord/Bøfjørd, ØSIL (Øvre Surnadal), Rindal og hele 17 lag var fra Meldal, fordelt på Løkken, Nor/Meldal og Dalguten.
07.09.2010 - Magne Vullum
Arrangøren var heldige med været, med sol fra skyfri himmel, og de gjennomførte et veldig godt arrangement. Det ble spilt kamper fra kl 11 til kl 16 på 8 baner samtidig. Mange foreldre, søsken, besteforeldre og andre var tilskuere og heiagjeng på kampene slik at det gikk livlig for seg både ute på banen og på sidelinja.
I kiosken gikk det unna med både mat og drikke til slitne og engasjerte utøvere og tilskuere. Mange fornøyde deltakere kunne stolt reise hjem med medalje rundt halsen.
I kiosken gikk det unna med både mat og drikke til slitne og engasjerte utøvere og tilskuere. Mange fornøyde deltakere kunne stolt reise hjem med medalje rundt halsen.
Kjetil Gunnes
Kristine og Maria med kurs mot mål.
Kjempeskudd fra Eskil stryker stolpen på utsida denne gang.
Langskudd fra Magnhild
Keeper redder i siste øyeblikk foran Solveig