Rundtur og jubileum

Nok en gang er det duket for ”Trollheimen Rundt”, da motorsyklistene møtes på Storås 1. mai. Turen går som tidligere først til Oppdal, videre til Sunndalsøra og med ferge over til Kvanne før den fortsetter hjemover over Surnadal og Rindal.
29.04.2009 -
Kategori: Arkiv
I år var det meningen å starte på Heggøya, forteller Birger Bjørnås, det for å markere litt ekstra ettersom motorsykkelklubben Skållåbøtta feirer 20-års tilstedeværelse. På grunn av anleggsarbeid der, vil starten bli på samme sted som i fjor. Forskjellen er at fellesstarten er flyttet fram til kl. 11.00. Mye tyder på at værgudene viser ”godlynne” også denne gang.
Lørdag 2. mai feirer Skållåbøtta jubileet i klubbens egne lokaler, i kjelleretasjen ved Coop Storås. Der blir det både live-music med bandet ”Barbed Wire” og kalde forfriskninger. De som vil feire sammen med medlemmene er alle hjertelig velkommen
Arkivbilder fra i fjor